Вітаємо з перемогою у міському "Фестивалі буктрейлерів науково-популярної української дитячої книги"

Вітаємо учня 4-Б класу Алієва Аліма та вчителя початкових класів Колеснікову С.А. з перемогою у міському "Фестивалі буктрейлерів науково-популярної української дитячої книги"

Вітаємо учня 4-Б класу Алієва Аліма та вчителя початкових класів Колеснікову С.А. з перемогою у міському Вітаємо учня 4-Б класу Алієва Аліма та вчителя початкових класів Колеснікову С.А. з перемогою у міському

Опубліковано: 05-04-2018

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!