Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!

Команда 11 класу "Емерджентність" посіла І місце та виборола звання "Абсолютний переможець" у турнірі з настільної гри "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921", яку проводив Обласний центр патріотичного виховання молоді. Вітаємо з перемогою Галь Вікторію, Клеменко Анастасію, Клеменко Олену, Коломоєць Лізу, Магдіну Анастасію, Юрченко Олександру, Чекмарьова Данііла та їх тренера та натхненника Дашко Марину Володимирівну, вчителя історії та правознавства.

Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!

Про турнір на сайті Запорізької обласної ради:

Опубліковано: 02-10-2018

• Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• У 2 класі нашої гімназії був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:"Смачна подорож".
  • Виховний захід до вшанування 85 роковин Голодомору в Україні
  • ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ! СПЕЦВИПУСК ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ ДО ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

• Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!
  • Участь у благодійній акції "Діти дітям"