Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!

Команда 11 класу "Емерджентність" посіла І місце та виборола звання "Абсолютний переможець" у турнірі з настільної гри "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921", яку проводив Обласний центр патріотичного виховання молоді. Вітаємо з перемогою Галь Вікторію, Клеменко Анастасію, Клеменко Олену, Коломоєць Лізу, Магдіну Анастасію, Юрченко Олександру, Чекмарьова Данііла та їх тренера та натхненника Дашко Марину Володимирівну, вчителя історії та правознавства.

Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!

Про турнір на сайті Запорізької обласної ради:

Опубліковано: 02-10-2018

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!