Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!

27.04.2019 у КПУ відбувся урочистий захід за підсумками Конкурсу юних правознавців «Молоді патріоти нашої країни», який проводився Інститутом права імені Володимира Сташиса. Свої нагороди отримали й учні нашої гімназії: учениця 9-А класу Гавриленко Аліна - грамота за І місце, сертифікат на отримання знижки в оплаті навчання; учениця 11 класу Тупікова Мілена - грамота учасника.
Вітаємо!

Результати Міського конкурсу Результати Міського конкурсу

Опубліковано: 02-04-2019

• Розпочато прийом проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету в м. Запоріжжя