Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!

27.04.2019 у КПУ відбувся урочистий захід за підсумками Конкурсу юних правознавців «Молоді патріоти нашої країни», який проводився Інститутом права імені Володимира Сташиса. Свої нагороди отримали й учні нашої гімназії: учениця 9-А класу Гавриленко Аліна - грамота за І місце, сертифікат на отримання знижки в оплаті навчання; учениця 11 класу Тупікова Мілена - грамота учасника.
Вітаємо!

Результати Міського конкурсу Результати Міського конкурсу

Опубліковано: 02-04-2019

• Організація навчання з 02 листопада 2020 р.
  • Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році

• Запали свічку пам'яті за жертвами ГОЛОДОМОРУ 28 листопада
  • День української писемності та мови