Результати міських конкурсів

Адміністрація гімназії висловлює подяку за участь у III Міському конкурсі відеороликів «З любов’ю до рідного краю» та IV Міському конкурсі шкільних газет та сайтів «Mediaschool» нашим активним та креативним учням:
Хатчінс Златі (3-А), Дементьєвій Каті (4-А), Шварцман Марії (5-Б), Жаворонковій Марії (8-А), Сохі Анастасії (8-А), Чипіжку Стасу (9-А), Кириченко Єсенії (9-Б), Бунякіній Олені, Клеменко Анастасії, Клеменко Олені, Коломоєць Єлизаветі, Книш Валерії, Сажинському Ігорю (11).

Педагоги-куратори: Біла О.Й., Дашко М.В., Мосійченко-Бобракова Л.В.

Відеоролик-учасник III Міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю» (номінація "Любов до України очима дитини")

Опубліковано: 02-05-2019

• До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів для зарахування учнів до 1 класу розпочинається 02.06.2020 р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників! (щодо дати надання документів)
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

• Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"
  • Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2020 році