Результати міських конкурсів

Адміністрація гімназії висловлює подяку за участь у III Міському конкурсі відеороликів «З любов’ю до рідного краю» та IV Міському конкурсі шкільних газет та сайтів «Mediaschool» нашим активним та креативним учням:
Хатчінс Златі (3-А), Дементьєвій Каті (4-А), Шварцман Марії (5-Б), Жаворонковій Марії (8-А), Сохі Анастасії (8-А), Чипіжку Стасу (9-А), Кириченко Єсенії (9-Б), Бунякіній Олені, Клеменко Анастасії, Клеменко Олені, Коломоєць Єлизаветі, Книш Валерії, Сажинському Ігорю (11).

Педагоги-куратори: Біла О.Й., Дашко М.В., Мосійченко-Бобракова Л.В.

Відеоролик-учасник III Міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю» (номінація "Любов до України очима дитини")

Опубліковано: 02-05-2019

• «Живи активно-мисли позитивно» (День Позитиву)
  • Інформація про проведення уроків фізичної культури
  • Увага! З 30.09.2019 змінено розклад дзвінків

• Мистецький захід «КОЗАЦЬКА СЛАВА Й ПІСНЯ НАС ЄДНАЄ, ЛЮБИТИ Й ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЗАКЛИКАЄ»
  • Тренінг «Запобігання булінгу в учнівському середовищі»
  • ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

• Вітаємо учнів та вчителів із перемогою в інтелектуальних змаганнях
  • Перемога у конкурсі "Громадський бюджет у місті Запоріжжя"
  • Перша перемога в цьому навчальному році!