Результати міських конкурсів

Адміністрація гімназії висловлює подяку за участь у III Міському конкурсі відеороликів «З любов’ю до рідного краю» та IV Міському конкурсі шкільних газет та сайтів «Mediaschool» нашим активним та креативним учням:
Хатчінс Златі (3-А), Дементьєвій Каті (4-А), Шварцман Марії (5-Б), Жаворонковій Марії (8-А), Сохі Анастасії (8-А), Чипіжку Стасу (9-А), Кириченко Єсенії (9-Б), Бунякіній Олені, Клеменко Анастасії, Клеменко Олені, Коломоєць Єлизаветі, Книш Валерії, Сажинському Ігорю (11).

Педагоги-куратори: Біла О.Й., Дашко М.В., Мосійченко-Бобракова Л.В.

Відеоролик-учасник III Міського конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю» (номінація "Любов до України очима дитини")

Опубліковано: 02-05-2019

• Розпочато прийом проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету в м. Запоріжжя
  • Запрошуємо майбутніх першокласників на підготовчі курси «Зростаємо розумними»