Про участь медіаторів у VI Міжнародній науково - практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи»

15 травня 2020 р. практичний психолог гімназії Юрченко І.О. разом з медіаторами - членами ШСРК «Фенікс» поділилась досвідом своєї роботи на едьютон-вебінарі «Медіація у закладах освіти Запорізького регіону» в межах VI Міжнародної науково- практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи», організованого ЗОІППО.

Пишаємось нашими досягненнями, творчими заходами та прагненням учасників служби зробити атмосферу гімназії теплою та комфортною!

Про участь медіаторів у VI Міжнародній науково - практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя:  досягнення та перспективи»

Опубліковано: 06-06-2020

• Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році
  • До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

• Запрошення до участі в Шкільній службі розв’язання конфліктів «Фенікс»
  • Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"