Участь в проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Влітку для учнів шкіл України, що беруть участь в проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» (проект реалізується Радою наукових міжнародних досліджень та обмінів (ІRЕХ) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з МОН України та Академією Української преси) було проведено конкурс історій.

Учні мали розповісти про конкретні ситуації, в яких їм стали в пригоді знання та вміння, отримані на уроках в рамках проекту і результати, до яких це призвело.

Під керівництвом вчителя історії Дашко М.В., учні нашої гімназії, а саме: Фесун Дар’я (9-Б клас), Ковальова Крістіна (9-Б клас), Данілевська Дарина (10 клас), Жук Поліна (10 клас), Дубіна Іван (10 клас), Сванідзе Катерина (10 клас), Панченко Ярослав (11 клас) взяли активну участь.

Із трьох номінацій, наші здобули перемоги аж в двох!

Номінація «Поширення знань і ухвалення рішень»

1 місце — Дар’я Фесун. Історія про навчання бабусі медіаграмотності на прикладі серіалу “Свати”.

Номінація «Застосування онлайн-інструментів і безпека»

1 місце — Крістіна Ковальова. Історія про створення лепбуку.

2 місце — Дарина Данілевська. Історія про виконання творчого завдання до теми “Вікторіанська епоха”.

Переможці отримали цінні подарунки, а всі учасники заохочувальні призи.

Участь в проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Опубліковано: 29-09-2020

• Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році
  • До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

• Запрошення до участі в Шкільній службі розв’язання конфліктів «Фенікс»
  • Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"

• Участь в проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»