Перемога в екологічному проєкті

Команда гімназії взяла участь в екологічному проєкті "Zero Waste School". До проєкту потрапили 75 шкіл з усіх регіонів України. За період участі в проєкті команда пройшла 2 етапи: теоретичний (навчальні тренінги та лекції в онлайн форматі) та практичний ( реалізація власного локального проєкту).

Під час теоретичного блоку члени команди навчилися комунікації в проєкті, проєктному менеджменту, дізнавалися про Цілі Сталого Розвитку та екотренди. Реалізували локальний проєкт " Eco Town " ( читали екоказки , знакомились з екогероями, пройшли онлайн-курс "Екоакадемія", проводили ековікторини, знайомили малюків з екотрендами, замінниками пластику, дізнавалися більше про сортування, шили екоторби.

За результатами звітів та по завершенні проєкту гімназія 25 потрапила до списку 25 переможців та отримала подарунок від організатора БФ "Фонд Кличко" механічний прес, що дозволяє брикетування пластик, поліетилен, папір, картон, алюмінієві пляшки та ін.

Матеріали ЗМІ про участь в проєкті "Zero Waste School"

Інформація 1

Інформація 2

Інформація 3