Шановні батьки!

Згідно із Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 17.12.2018 № 628 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя» та за Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.09.2019 № 416 «Про внесення змін до Положення про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 17.12.2018 № 628 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя», наказу Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.05.2020 № 105 р «Про внесення змін до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 05.11. 2019 № 442р «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя» у 2020 році» в Запорізькій гімназії № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області у 2020-2021 навчальному році мають право на харчування за рахунок бюджетних коштів наступні категорії дітей:

• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
  • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, згідно з Указом Президента України від 17.03.1998 № 197/98;
  • діти, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • діти осіб - учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил);
  • діти осіб - загиблих учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил), які мають відповідні документи;
  • діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Для організації харчування за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році необхідно надати до 27.08.2020 наступні документи (до кабінету № 21):

1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють (заява пишеться у кабінеті № 21 на спеціальному бланку).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини (2 примірника).
  3. Копії документів, що підтверджують відповідний статус (2 примірника).

Вищезазначений перелік копій документів мають надавати й ті, хто користувався пільгами і в минулому навчальному році. Контингент учнів 1 – 11 класів, яким надається харчування за рахунок бюджетних коштів, визначається щорічно до 1 вересня, у разі потреби упродовж навчального року до нього вносяться необхідні доповнення та зміни, що затверджуються наказом директора.

Заступник директора С.М. Михайлова

Опубліковано: 20-08-2020

• Організація навчання з 02 листопада 2020 р.
  • Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році

• Запали свічку пам'яті за жертвами ГОЛОДОМОРУ 28 листопада
  • День української писемності та мови