Організація навчання з 02 листопада 2020 р.

Шановні учні та батьки!

З 02.11.2020 по 13.11.2020 освітній процес у гімназії буде організовано в такий спосіб:

учні 1-4 класів навчаються в очному режимі за складеним на початок навчального року розкладом уроків та розкладом дзвінків, функціонуватимуть групи продовженого дня;

учні 5-10 класів навчаються дистанційно;

для учнів 11 класу з предметів, що виносяться на ЗНО, будуть проводитися очні консультації, з інших предметів навчання дистанційне.

Додаткова інформація буде розміщуватися на сайті в розділі "Дистанційне навчання".

Адміністрація.

Опубліковано: 30-10-2020

• Організація навчання з 02 листопада 2020 р.
  • Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році

• Запали свічку пам'яті за жертвами ГОЛОДОМОРУ 28 листопада
  • День української писемності та мови