Ми вдячні всім дітям, старшокласникам, вчителям, хто взяв участь в створенні цього соціального відеоролику.

Ми впевнені, що самі створюємо безпечний та цікавий простір навколо нас. Посмішка, слово вдячності або підтримки, бажання зрозуміти та допомогти людині, яка поруч з тобою, творчість, цікаві справи, що надихають та об’єднують – це прості але такі важливі умови комфортного середовища, де відчуваєш себе спокійно та захищено.

Практичний психолог: Юрченко І.О.

Опубліковано: 20-03-2020

• Повторюємо правила безпеки під час весняних канікул
  • Рекомендації для уникнення інфікування COVID -19 для батьків та учнів
  • Дистанційне навчання