Соціальний відеоролик «Разом ми створимо світ, вільний від насилля», створений учасниками ШСРК «Фенікс»

Ми вдячні всім дітям, старшокласникам, вчителям, хто взяв участь в створенні цього соціального відеоролику.

Ми впевнені, що самі створюємо безпечний та цікавий простір навколо нас. Посмішка, слово вдячності або підтримки, бажання зрозуміти та допомогти людині, яка поруч з тобою, творчість, цікаві справи, що надихають та об’єднують – це прості але такі важливі умови комфортного середовища, де відчуваєш себе спокійно та захищено.

Практичний психолог: Юрченко І.О.

Опубліковано: 20-03-2020

• До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів для зарахування учнів до 1 класу розпочинається 02.06.2020 р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників! (щодо дати надання документів)
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

• Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"
  • Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2020 році