Соціальний відеоролик «Разом ми створимо світ, вільний від насилля», створений учасниками ШСРК «Фенікс»

Ми вдячні всім дітям, старшокласникам, вчителям, хто взяв участь в створенні цього соціального відеоролику.

Ми впевнені, що самі створюємо безпечний та цікавий простір навколо нас. Посмішка, слово вдячності або підтримки, бажання зрозуміти та допомогти людині, яка поруч з тобою, творчість, цікаві справи, що надихають та об’єднують – це прості але такі важливі умови комфортного середовища, де відчуваєш себе спокійно та захищено.

Практичний психолог: Юрченко І.О.

Опубліковано: 20-03-2020

• Розпочато прийом проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету в м. Запоріжжя
  • Запрошуємо майбутніх першокласників на підготовчі курси «Зростаємо розумними»
  • Затверджено зміни щодо визначення контингенту учнів, які мають право на пільгове харчування