Анкета для старшокласників

Обговорення питань цієї анкети сприятимуть налагодженню емоційного контакту між батьками та дитиною.

• Як ви уявляєте щасливі родинні стосунки?
  • Як би ви оцінили, наскільки ваші стосунки з членами сім’ї співпадають з цим образом?
  • Чи відчуваєте ви любов та турботу з боку батьків? В чому це виражається?
  • Чи відчуваєте ви повагу та прагнення вислухати та почути вашу думку з боку батьків?
  • Як часто ви разом з батьками проводите свій вільний час, організуєте сумісну досудову діяльність? Як саме?
  • Коли в останній раз ви обговорювали з батьками прочитану книгу, улюблений фільм, новий альбом улюбленої групи (виконавця)?
  • Чи відчуваєте ви, що батьки спілкуються з вами «на - рівних»?
  • Чи часто ви чуєте в свій бік слова підтримки? Коли в останній раз чули «Я пишаюсь тобою»?
  • Як в вашій сім’ї найчастіше вирішуються конфліктні ситуації?
  • Чи відчуваєте ви, що батьки готові зрозуміти та підтримати вас в проблемній ситуації, навіть якщо не схвалюють ваших вчинків?
  • Чи справедливо до вас ставляться батьки?
  • Чи обговорюєте ви з батьками (або з одним членом родини) особисті стосунки з представником протилежної статі? Чи готові вони відкрито надати тобі підтримку в питаннях початку статевих стосунків, методів контрацепції, тощо?
  • Чи відчуваєте ви, що в плануванні вашого майбутнього (навчання) вам відведена основна роль, чи за вас все вирішили батьки?
  • Які слова ви хотіли б почути від батьків більш за все?
  • Як часто ви промовляєте слова підтримки, поваги до батьків? Як ви демонструєте свою любов до них?
  • Щоб ви могли побажати собі та вашим батькам, щоб стосунки стали більш теплими та насправді родинними?

Бережіть один одного, прислухайтесь один до одного, тому що Ваша любов та Ваша підтримка – це найголовніше, що є в житті кожного з Вас!

Практичний психолог

Юрченко І.О.

Опубліковано: 17-04-2015

• Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників
  • Про зарахуванння учнів до 1-х класів
  • Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р

• Нова українська школа (НУШ)
  • Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!