Інформація для батьків учнів

Основні засади співпраці батьків та школи

• Пам’ятайте, – ваші діти, наші учні, вчаться не для школи, а для життя.
  • Ви - найближчі друзі ваших дітей. Збережіть в собі добрі почуття, що виявляються в посмішці, теплоті душі.
  • Задушевна бесіда, вміння розуміти дитину і розділити з нею біль і радість кращі за будь-які покарання.
  • Не забувайте, що ви виховуєте дитину кожною миттю Вашого життя. Найменшу зміну Вашого тону і поведінки дитина бачить і відчуває.
  • Педагоги школи хотіли б бачити в особі кожного з Вас доброзичливого помічника.
  • Просимо Вас з усім, що, можливо, викликає невдоволення у ставленні до Вашої дитини, звертатися до нас. Не існує проблем, які б залишилися невирішеними.
  • Пояснення про відсутність учня/учениці (бланк)

• Повторюємо правила безпеки під час весняних канікул
  • Рекомендації для уникнення інфікування COVID -19 для батьків та учнів
  • Дистанційне навчання