Іноземна філологія

Профіль навчання іноземна філологія запроваджений насамперед для учнів, які виявили інтерес до іноземної мови в початковій та основній школі і планують продовжити профільне вивчення іноземної мови в спеціалізованому навчальному закладі: лінгвістичному університеті або на факультеті іноземних мов іншого вищого навчального закладу (університету чи академії). Крім того, цей профіль цікавить старшокласників, які впевнені, що без іноземної мови неможливо обійтися при вивченні іншої предметної галузі, і що необхідність знання іноземної мови супроводжуватиме їх у подальшому професійному навчанні і професійній діяльності після закінчення вищого навчального закладу.

На академічному рівні вивчається українська мова, що дає можливість учням бути конкурентоспроможними та успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з цього предмета, який є обов’язковим при вступі до вищих навчальних закладів.

Для забезпечення професійних прагнень учнів та орієнтування у виборі майбутньої професії на профілі викладаються наступні предмети і спецкурси:

• перша іноземна мова (поглиблене вивчення)
  • друга іноземна мова(академічний рівень)
  • англійська у світі інформаційних технологій
  • спецкурси: «Країнознавство», «Література країни, мова якої вивчається поглиблено», «Технічний переклад», «Ділове спілкування іноземною мовою».

Професії, які спонукають учнів обрати профіль іноземної філології:

• учитель (викладач) іноземної мови
  • перекладач
  • журналіст-міжнародник
  • юрист-міжнародник
  • дипломат
  • лінгвіст-дослідник
  • працівник митниці
  • працівник туристичної агенції
  • працівник готельного бізнесу
  • економіст-міжнародник
  • фахівець в галузі зовнішньої торгівлі
  • секретар-референт та інші.

Викладання здійснюють досвідчені вчителі переважно вищої категорії (троє мають педагогічне звання "старший учитель" та один - "вчитель-методист").

З метою підготовки учнів до інтелектуальних змагань введено індивідуальні заняття, які дають учням можливість підготуватися до олімпіади з іноземної мови чи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук.

Учням надається також можливість брати участь у програмі обміну майбутніх лідерів FLEX, фіналісти якої отримують гранти на 1 рік навчання в середніх навчальних закладах США та проживання в сім'ях.

Проводяться позакласні заходи з участю носіїв мови з Канади, Німеччини та Франції.

Двічі на рік на базі гімназії проходять практику студенти факультету іноземної філології ЗНУ, які проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів з метою заохочення їх до вступу в цей університет. Результатом цієї роботи є щорічний вступ випускників гімназії до ЗНУ. За бажанням старшокласники відвідують заходи, що проводяться на факультеті іноземної філології ЗНУ та отримують безкоштовні консультації під час підготовки до ЗНО.

• Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників
  • Про зарахуванння учнів до 1-х класів
  • Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р

• Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»
  • Моя сім’я – мій всесвіт…

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!