Закон України "Про освіту"

Ми маємо задоволення пишатися дружнім колективом педагогів та дітей, демократичними відносинами, взаєморозумінням і повагою між вчителями, дітьми і батьками. Наші учні відзначаються активною громадянською позицією у суспільстві. Ми горді з того, що багато з них повертаються до рідної школи: хтось – у якості учителя, а хтось – у якості батьків, дідусів й бабусь нових учнів.

Початкова школа – перша сходинка до Країни знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – затишні сучасні класні кімнати, які постійно поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відео апаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.

Учні початкових класів із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Бобер», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у старшій ланці гімназії.

• Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників
  • Про зарахуванння учнів до 1-х класів
  • Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р

• Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»
  • Моя сім’я – мій всесвіт…

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!