Закон України "Про освіту"

Ми маємо задоволення пишатися дружнім колективом педагогів та дітей, демократичними відносинами, взаєморозумінням і повагою між вчителями, дітьми і батьками. Наші учні відзначаються активною громадянською позицією у суспільстві. Ми горді з того, що багато з них повертаються до рідної школи: хтось – у якості учителя, а хтось – у якості батьків, дідусів й бабусь нових учнів.

Початкова школа – перша сходинка до Країни знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – затишні сучасні класні кімнати, які постійно поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відео апаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.

Учні початкових класів із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Бобер», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у старшій ланці гімназії.

Нова українська школа (НУШ) у гімназії №25 (презентація)

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!