Закон України "Про освіту"

Ми маємо задоволення пишатися дружнім колективом педагогів та дітей, демократичними відносинами, взаєморозумінням і повагою між вчителями, дітьми і батьками. Наші учні відзначаються активною громадянською позицією у суспільстві. Ми горді з того, що багато з них повертаються до рідної школи: хтось – у якості учителя, а хтось – у якості батьків, дідусів й бабусь нових учнів.

Початкова школа – перша сходинка до Країни знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – затишні сучасні класні кімнати, які постійно поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відео апаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.

Учні початкових класів із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Бобер», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у старшій ланці гімназії.

Новий освітній простір 2019

Нова українська школа (НУШ) у гімназії №25 (презентація)

• «Живи активно-мисли позитивно» (День Позитиву)
  • Інформація про проведення уроків фізичної культури
  • Увага! З 30.09.2019 змінено розклад дзвінків

• Мистецький захід «КОЗАЦЬКА СЛАВА Й ПІСНЯ НАС ЄДНАЄ, ЛЮБИТИ Й ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЗАКЛИКАЄ»
  • Тренінг «Запобігання булінгу в учнівському середовищі»
  • ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

• Вітаємо учнів та вчителів із перемогою в інтелектуальних змаганнях
  • Перемога у конкурсі "Громадський бюджет у місті Запоріжжя"
  • Перша перемога в цьому навчальному році!