Закон України "Про освіту"

Ми маємо задоволення пишатися дружнім колективом педагогів та дітей, демократичними відносинами, взаєморозумінням і повагою між вчителями, дітьми і батьками. Наші учні відзначаються активною громадянською позицією у суспільстві. Ми горді з того, що багато з них повертаються до рідної школи: хтось – у якості учителя, а хтось – у якості батьків, дідусів й бабусь нових учнів.

Початкова школа – перша сходинка до Країни знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – затишні сучасні класні кімнати, які постійно поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відео апаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.

Учні початкових класів із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Бобер», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у старшій ланці гімназії.

Нова українська школа (НУШ) у гімназії №25 (презентація)

• Увага! Змінено режим роботи
  • Список першокласників 2019/2020 н.р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників

• Подяка за активну допомогу гімназії
  • Екологічний марафон
  • Марафон "90 днів до літа"

• Досягнення гімназії за 2018/2019 навчальний рік
  • Результати міських конкурсів
  • Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!