Закон України "Про освіту"

Нова українська школа

Ми маємо задоволення пишатися дружнім колективом педагогів та дітей, демократичними відносинами, взаєморозумінням і повагою між вчителями, дітьми і батьками. Наші учні відзначаються активною громадянською позицією у суспільстві. Ми горді з того, що багато з них повертаються до рідної школи: хтось – у якості учителя, а хтось – у якості батьків, дідусів й бабусь нових учнів.

Початкова школа – перша сходинка до Країни знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – затишні сучасні класні кімнати, які постійно поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відео апаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.

Учні початкових класів із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності.

Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Бобер», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у старшій ланці гімназії.

Новий освітній простір 2019

Нова українська школа (НУШ) у гімназії №25 (презентація)

• Про проєкт підтримки закладів загальної середньої освіти "Прокачай школу"
  • Консультації для авторів проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету