Сторінка психолога

Кожна людина приходить на цей світ, щоб бути щасливою, насолоджуватись життям, отримувати задоволення від спілкування, результатів своєї діяльності та почуття потрібності. Але щоб цього досягти, людині доводиться долати труднощі, сумніви, відчувати поразки – лише так вона дійсно щиро зможе відчути незрівнянний аромат повноти життєвого успіху. На цьому шляху дитину від першого кроку супроводжують найближчі люди – батьки та члени її родини, потім друзі, вчителі, тренери. Але інколи і вони відчувають розгубленість, невпевненість і навіть відчай в складній життєвій ситуації. На щастя, в наш час більшість сучасних людей сприймають психолога як мудрого порадника, як професіонала, що допоможе глянути на ситуацію з іншого боку, як надійну руку підтримки. Саме тому невід’ємною частиною роботи практичного психолога в нашій гімназії є:

• Допомога в адаптуванні учнів до навчального закладу та в період переходу до нової ланки навчання;
  • Консультування з питань труднощів в навчанні та вихованні дитини, сімейне консультування;
  • Психологічна просвіта з питань вікових та індивідуальних особливостей дитини, особливостей міжособистісного спілкування, батьківсько-дитячих стосунків;
  • Допомога в професійному самовизначенні старшокласників;
  • Профілактика негативних проявів в учнівському середовищі та пропаганда відповідального ставлення до власного здоров’я та життя;
  • Посередництво у вирішенні складних конфліктних ситуацій в класному колективі або в сімейних стосунках;
  • Формування у учнів таких важливих якостей як толерантність, впевненість, повага, адекватна самооцінка, комунікативні навички;
  • Психологічний супровід учнів в період ДПА та ЗНО;
  • Соціальний захист учнів пільгових категорій та членів їх родин, забезпечення безкоштовним літнім оздоровленням.

В своїй практиці практичний психолог використовує різноманітні форми роботи:

• Інтерактивні та тренінгові заняття;
  • Виставки учнівських робіт (малюнки, колажі, фотографії, буклети);
  • Театралізовані заходи для молодших школярів;
  • Вікторини, відео лекторії;
  • Зустріч з вузькими спеціалістами, представниками навчальних закладів, екскурсії;
  • Індивідуальні консультації або корекційно-розвивальна робота;
  • Акції («Живи активно-мисли позитивно!», «Скажи палінню «Ні», «Від серця до серця»).

Наші діти заслуговують на те, щоб бути щасливими, тому об’єднавши наші зусилля ми разом в плідній співпраці та підтримці зможемо дати кожній дитині з нашої гімназійної родини надійний та впевнений старт у майбутнє успішне доросле життя.

Графік роботи психологічної служби

_____________________________________________________________

Практичний психолог та соціальний педагог- Юрченко Ірина Олександрівна
    пн 9.00 – 17.00
    вт 9.00 – 17.00
    ср 9.00 – 17.00
    чт 9.00 – 17.00
    пт 9.00 – 17.00

_____________________________________________________________

Сторінка психолога

• Про діяльність Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс»
  • До уваги батьків майбутніх першокласників (підготовчі курси)
  • Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

• Німеччина-країна винахідників
  • Нова українська школа (НУШ)
  • Про нашого випускника у ЗМІ

• FLEX 2018/2019
  • Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!
  • Чергова перемога наших учнів