Просвітницький проект "Інклюзивна література" в нашій гімназії.

Фонд "Щаслива дитина" у м.Запоріжжя долучився до проекту БО "Право на щастя" та Видавничого центру 12 під назвою "Інклюзивна література".

Юля Дойкова проводила презентацію та дослідження готовності учнів 5А класу Запорізької гімназії №25 (кл. керівник - Єрохіна Т.А.) до інклюзії та толерантності по відношенню до дітей з особливими потребами. Вся інформація надіслана до Києва, де будуть робити висновки щодо всієї України з цього питання.

"Наші дітки вразили мене своєю чуйністю та обізнанністю...Та не всім було приємно навіть говорити про "особливих" дітей", - зазначає Юлія.

Просвітницький проект Просвітницький проект

Опубліковано: 09-04-2017

• Про проєкт підтримки закладів загальної середньої освіти "Прокачай школу"
  • Консультації для авторів проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету