Просвітницький проект "Інклюзивна література" в нашій гімназії.

Фонд "Щаслива дитина" у м.Запоріжжя долучився до проекту БО "Право на щастя" та Видавничого центру 12 під назвою "Інклюзивна література".

Юля Дойкова проводила презентацію та дослідження готовності учнів 5А класу Запорізької гімназії №25 (кл. керівник - Єрохіна Т.А.) до інклюзії та толерантності по відношенню до дітей з особливими потребами. Вся інформація надіслана до Києва, де будуть робити висновки щодо всієї України з цього питання.

"Наші дітки вразили мене своєю чуйністю та обізнанністю...Та не всім було приємно навіть говорити про "особливих" дітей", - зазначає Юлія.

Просвітницький проект Просвітницький проект

Опубліковано: 09-04-2017

• Проведення онлайн-опитування
  • Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.

• 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»
  • 08.02.2019 у гімназії відбувся мистецький захід «КОХАННЯ - СВІТЛО І ПЕЧАЛЬ»

• Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!