Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

24 квітня 2018 року на запрошення Психологічної служби гімназії для учнів 10-11 класів відбулась вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ. Завдяки чудовій постанові студентів коледжу та можливості замінити будь-якого героя на сцені старшокласники могли розібратись у власних конфліктах, набути досвіду конструктивного вирішення складної життєвої ситуації.

Головна мета заходу - продемонструвати великий спектр різноманітних способів поведінки в конфлікті та можливість обрання найбільш прийнятного та мирного досягнута. А вибір життєвої позиції агресора, жертви чи самодостатньої особистості, що поважає себе та оточуючих, завжди залишається за самою людиною.

Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

Опубліковано: 09-05-2018

• Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• У 2 класі нашої гімназії був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:"Смачна подорож".
  • Виховний захід до вшанування 85 роковин Голодомору в Україні
  • ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ! СПЕЦВИПУСК ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ ДО ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

• Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!
  • Участь у благодійній акції "Діти дітям"