Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

24 квітня 2018 року на запрошення Психологічної служби гімназії для учнів 10-11 класів відбулась вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ. Завдяки чудовій постанові студентів коледжу та можливості замінити будь-якого героя на сцені старшокласники могли розібратись у власних конфліктах, набути досвіду конструктивного вирішення складної життєвої ситуації.

Головна мета заходу - продемонструвати великий спектр різноманітних способів поведінки в конфлікті та можливість обрання найбільш прийнятного та мирного досягнута. А вибір життєвої позиції агресора, жертви чи самодостатньої особистості, що поважає себе та оточуючих, завжди залишається за самою людиною.

Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

Опубліковано: 09-05-2018

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!