Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

24 квітня 2018 року на запрошення Психологічної служби гімназії для учнів 10-11 класів відбулась вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ. Завдяки чудовій постанові студентів коледжу та можливості замінити будь-якого героя на сцені старшокласники могли розібратись у власних конфліктах, набути досвіду конструктивного вирішення складної життєвої ситуації.

Головна мета заходу - продемонструвати великий спектр різноманітних способів поведінки в конфлікті та можливість обрання найбільш прийнятного та мирного досягнута. А вибір життєвої позиції агресора, жертви чи самодостатньої особистості, що поважає себе та оточуючих, завжди залишається за самою людиною.

Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

Опубліковано: 09-05-2018

• Список першокласників 2019/2020 н.р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників
  • Проведення онлайн-опитування

• Екологічний марафон
  • Марафон "90 днів до літа"
  • Урок за участю поліцейських

• Результати міських конкурсів
  • Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!
  • Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!