Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

24 квітня 2018 року на запрошення Психологічної служби гімназії для учнів 10-11 класів відбулась вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ. Завдяки чудовій постанові студентів коледжу та можливості замінити будь-якого героя на сцені старшокласники могли розібратись у власних конфліктах, набути досвіду конструктивного вирішення складної життєвої ситуації.

Головна мета заходу - продемонструвати великий спектр різноманітних способів поведінки в конфлікті та можливість обрання найбільш прийнятного та мирного досягнута. А вибір життєвої позиції агресора, жертви чи самодостатньої особистості, що поважає себе та оточуючих, завжди залишається за самою людиною.

Вистава «Форум – театру» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ

Опубліковано: 09-05-2018

• Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників
  • Про зарахуванння учнів до 1-х класів
  • Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р

• Нова українська школа (НУШ)
  • Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!