Обмін медіаторським досвідом

23 квітня 2018 року Психологічна служба нашої гімназії та учасники Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс» гостинно та щиро приймали гостей: наших колег - медіаторів ЗОШ № 69, керівників українсько - канадського проекту «Медіація в школі» – представників Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» та координаторів проекту – Кеті Геддерт та Ольгу Литвиненко (Меннонітський центральний комітет).

На зустрічі в цікавій тренінговій формі відбувся обмін досвідом медіаторів, підведені певні підсумки діяльності служб за цей навчальний рік. У старшокласників була чудова нагода поставити питання керівникам та координаторам проекту, отримати яскраві враження від спілкування та стимул до подальших досягнень.

Провідною ідеєю заходу став такий простий, але важливий висновок про те, що великі справи починаються з маленьких кроків (допомога тому, хто її потребує, підтримка, добре слово) і кожного дня є можливість для того, щоб самому ставати краще і робити кращим світ навколо себе.

Обмін медіаторським досвідом

Опубліковано: 09-05-2018

• Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р
  • Організація харчування учнів 1-4 класів
  • Набір дітей до школи мистецтв №3

• Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»
  • Моя сім’я – мій всесвіт…

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!