Обмін медіаторським досвідом

23 квітня 2018 року Психологічна служба нашої гімназії та учасники Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс» гостинно та щиро приймали гостей: наших колег - медіаторів ЗОШ № 69, керівників українсько - канадського проекту «Медіація в школі» – представників Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» та координаторів проекту – Кеті Геддерт та Ольгу Литвиненко (Меннонітський центральний комітет).

На зустрічі в цікавій тренінговій формі відбувся обмін досвідом медіаторів, підведені певні підсумки діяльності служб за цей навчальний рік. У старшокласників була чудова нагода поставити питання керівникам та координаторам проекту, отримати яскраві враження від спілкування та стимул до подальших досягнень.

Провідною ідеєю заходу став такий простий, але важливий висновок про те, що великі справи починаються з маленьких кроків (допомога тому, хто її потребує, підтримка, добре слово) і кожного дня є можливість для того, щоб самому ставати краще і робити кращим світ навколо себе.

Обмін медіаторським досвідом

Опубліковано: 09-05-2018

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!