Обмін медіаторським досвідом

23 квітня 2018 року Психологічна служба нашої гімназії та учасники Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс» гостинно та щиро приймали гостей: наших колег - медіаторів ЗОШ № 69, керівників українсько - канадського проекту «Медіація в школі» – представників Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» та координаторів проекту – Кеті Геддерт та Ольгу Литвиненко (Меннонітський центральний комітет).

На зустрічі в цікавій тренінговій формі відбувся обмін досвідом медіаторів, підведені певні підсумки діяльності служб за цей навчальний рік. У старшокласників була чудова нагода поставити питання керівникам та координаторам проекту, отримати яскраві враження від спілкування та стимул до подальших досягнень.

Провідною ідеєю заходу став такий простий, але важливий висновок про те, що великі справи починаються з маленьких кроків (допомога тому, хто її потребує, підтримка, добре слово) і кожного дня є можливість для того, щоб самому ставати краще і робити кращим світ навколо себе.

Обмін медіаторським досвідом

Опубліковано: 09-05-2018

• Список першокласників 2019/2020 н.р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників
  • Проведення онлайн-опитування

• Екологічний марафон
  • Марафон "90 днів до літа"
  • Урок за участю поліцейських

• Результати міських конкурсів
  • Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!
  • Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!