Обмін медіаторським досвідом

23 квітня 2018 року Психологічна служба нашої гімназії та учасники Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс» гостинно та щиро приймали гостей: наших колег - медіаторів ЗОШ № 69, керівників українсько - канадського проекту «Медіація в школі» – представників Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» та координаторів проекту – Кеті Геддерт та Ольгу Литвиненко (Меннонітський центральний комітет).

На зустрічі в цікавій тренінговій формі відбувся обмін досвідом медіаторів, підведені певні підсумки діяльності служб за цей навчальний рік. У старшокласників була чудова нагода поставити питання керівникам та координаторам проекту, отримати яскраві враження від спілкування та стимул до подальших досягнень.

Провідною ідеєю заходу став такий простий, але важливий висновок про те, що великі справи починаються з маленьких кроків (допомога тому, хто її потребує, підтримка, добре слово) і кожного дня є можливість для того, щоб самому ставати краще і робити кращим світ навколо себе.

Обмін медіаторським досвідом

Опубліковано: 09-05-2018

• Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• У 2 класі нашої гімназії був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:"Смачна подорож".
  • Виховний захід до вшанування 85 роковин Голодомору в Україні
  • ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ! СПЕЦВИПУСК ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ ДО ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

• Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!
  • Участь у благодійній акції "Діти дітям"