ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

26 квітня 2018 року, в День пам’яті героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, у гімназії було проведено День цивільного захисту.

В цей день учениці 10 - го класу розповіли про те, для чого проводяться такі дні, нагадали про подвиг рятівників під час Чорнобильської аварії, Анастасія Соха (7-А клас) заспівала пісню, присвячену героям, і всі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували героїв, загиблих під час ліквідації аварії та в боях на Донбасі.

На класних годинах учні пригадали, як діяти під час настання сигналу «Увага всім!» та провели навчальну евакуацію, а учениці 11-го класу - майстер-клас надання першої долікарської допомоги.

Але найбільшою несподіванкою для всіх учнів була зустріч із справжніми рятувальниками – працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До гімназії рятувальники приїхали на пожежній машині, чоловіки показали учням, як оснащена машина, які є можливості для рятування людей. Кожний намагався бути ближче до автомобіля, посидіти в кабіні, приміряти шолом, учні спілкувалися з рятувальниками. А коли пожежні включили воду з брандспойту та з «гармати» пожежної машини, діти були у захваті: раділи, аплодували.

Так цікаво та з користю для учнів пройшов у гімназії День ЦЗ.

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

Опубліковано: 14-05-2018

• Запрошення до вступу у ВНЗ
  • «Живи активно-мисли позитивно» (День Позитиву)
  • Про діяльність Шкільної служби розв’язання конфліктів «Фенікс»

• 25 жовтня в нашій гімназії відбувся захід – ДЕНЬ ПОЗИТИВУ
  • Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів
  • Німеччина-країна винахідників

• Вітаємо переможця районного етапу IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!
  • FLEX 2018/2019
  • Новий сезон перемог розпочато. Вітаємо переможців турніру з історії!