ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

26 квітня 2018 року, в День пам’яті героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, у гімназії було проведено День цивільного захисту.

В цей день учениці 10 - го класу розповіли про те, для чого проводяться такі дні, нагадали про подвиг рятівників під час Чорнобильської аварії, Анастасія Соха (7-А клас) заспівала пісню, присвячену героям, і всі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували героїв, загиблих під час ліквідації аварії та в боях на Донбасі.

На класних годинах учні пригадали, як діяти під час настання сигналу «Увага всім!» та провели навчальну евакуацію, а учениці 11-го класу - майстер-клас надання першої долікарської допомоги.

Але найбільшою несподіванкою для всіх учнів була зустріч із справжніми рятувальниками – працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До гімназії рятувальники приїхали на пожежній машині, чоловіки показали учням, як оснащена машина, які є можливості для рятування людей. Кожний намагався бути ближче до автомобіля, посидіти в кабіні, приміряти шолом, учні спілкувалися з рятувальниками. А коли пожежні включили воду з брандспойту та з «гармати» пожежної машини, діти були у захваті: раділи, аплодували.

Так цікаво та з користю для учнів пройшов у гімназії День ЦЗ.

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

Опубліковано: 14-05-2018

• Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• У 2 класі нашої гімназії був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:"Смачна подорож".
  • Виховний захід до вшанування 85 роковин Голодомору в Україні
  • ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ! СПЕЦВИПУСК ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ ДО ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

• Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!
  • Участь у благодійній акції "Діти дітям"