ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

26 квітня 2018 року, в День пам’яті героям-ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, у гімназії було проведено День цивільного захисту.

В цей день учениці 10 - го класу розповіли про те, для чого проводяться такі дні, нагадали про подвиг рятівників під час Чорнобильської аварії, Анастасія Соха (7-А клас) заспівала пісню, присвячену героям, і всі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували героїв, загиблих під час ліквідації аварії та в боях на Донбасі.

На класних годинах учні пригадали, як діяти під час настання сигналу «Увага всім!» та провели навчальну евакуацію, а учениці 11-го класу - майстер-клас надання першої долікарської допомоги.

Але найбільшою несподіванкою для всіх учнів була зустріч із справжніми рятувальниками – працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До гімназії рятувальники приїхали на пожежній машині, чоловіки показали учням, як оснащена машина, які є можливості для рятування людей. Кожний намагався бути ближче до автомобіля, посидіти в кабіні, приміряти шолом, учні спілкувалися з рятувальниками. А коли пожежні включили воду з брандспойту та з «гармати» пожежної машини, діти були у захваті: раділи, аплодували.

Так цікаво та з користю для учнів пройшов у гімназії День ЦЗ.

ДЕНЬ  ЦИВІЛЬНОГО  ЗАХИСТУ

Опубліковано: 14-05-2018

• Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р
  • Організація харчування учнів 1-4 класів
  • Набір дітей до школи мистецтв №3

• Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»
  • Моя сім’я – мій всесвіт…

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!