Німеччина-країна винахідників

1 жовтня 2018 року у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї за ініціативи Goethe-Institut в Україні та за підтримки товариства імені Фраунгофера та товариства імені Макса Планка відкрилася виставка «Німеччина — країна винахідників». З цією подією перших глядачів привітав Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфґанґ Мьоссінґер.Вчителі німецької мови Махевська І.С. та Цветанова С.В.також брали участь у відкритті виставки.

Експозиція «Німеччина — країна винахідників» представляє національні дослідження у сфері природознавчих дисциплін, які сколихнули світ.На інтерактивних стендах увага приділяється не лише історичним відкриттям, а й сучасним інноваціям.

Німеччина-країна винахідників

Варто зазначити, що виставка подорожує по чотирьох містах України з вересня по грудень 2018 року. У цьому році виставку демонструють у Харкові, Запоріжжі, Києві та Вінниці. Її вже побачили у різних країнах Європи, Азії та Північної Америки.

Німеччина-країна винахідників

Вчителі іноземної мови - Махевська І.С., Гармаш О.М.,Вінклер І.В. та охочі учні 5-х та 6-х класів нашої гімназії мали можливість ознайомитися з видатними німецькими винаходами. Експозиція є відкритою та рухливою, відвідувачі змогли доторкнутися та перевірити, як працює той чи інший винахід та отримати подарунки за участь у квесті.

Опубліковано: 15-10-2018

• Список першокласників 2019/2020 н.р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників
  • Проведення онлайн-опитування

• Екологічний марафон
  • Марафон "90 днів до літа"
  • Урок за участю поліцейських

• Результати міських конкурсів
  • Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!
  • Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!