Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

На базі нашої гімназії відбулась зустріч представників Шкільної служби порозуміння «Фенікс» з керівниками проекту, їх вельмишановними гостями – канадськими спеціалістами в сфері відновлювального правосуддя Отто та Флоренс та нашими друзями – медіаторами ЗОШ № 69.

Був проаналізований досвід профілактичної, правозахисної та медіаторської діяльності в Канаді та інших прогресивних країнах світу. Гості поділились практичними порадами щодо стратегій подолання конфліктних ситуацій, соціально-психологічного супроводу людини, що скоїла правопорушення, щодо принципів миротворення в суспільстві.

На нашу думку, такі зустрічі не лише додають яскравих вражень від спілкування, а й розширюють світогляд, мотивують дітей на нові звершення.

Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

Практичний психолог І.О. Юрченко

Опубліковано: 04-11-2018

• Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• У 2 класі нашої гімназії був проведений відкритий урок з англійської мови на тему:"Смачна подорож".
  • Виховний захід до вшанування 85 роковин Голодомору в Україні
  • ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ! СПЕЦВИПУСК ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ ДО ВШАНУВАННЯ 85-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

• Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!
  • Участь у благодійній акції "Діти дітям"