Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

На базі нашої гімназії відбулась зустріч представників Шкільної служби порозуміння «Фенікс» з керівниками проекту, їх вельмишановними гостями – канадськими спеціалістами в сфері відновлювального правосуддя Отто та Флоренс та нашими друзями – медіаторами ЗОШ № 69.

Був проаналізований досвід профілактичної, правозахисної та медіаторської діяльності в Канаді та інших прогресивних країнах світу. Гості поділились практичними порадами щодо стратегій подолання конфліктних ситуацій, соціально-психологічного супроводу людини, що скоїла правопорушення, щодо принципів миротворення в суспільстві.

На нашу думку, такі зустрічі не лише додають яскравих вражень від спілкування, а й розширюють світогляд, мотивують дітей на нові звершення.

Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

Практичний психолог І.О. Юрченко

Опубліковано: 04-11-2018

• До уваги батьків майбутніх першокласників
  • Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.

• Урок за участю поліцейських
  • Екологічна толока
  • ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

• Результати міських конкурсів
  • Результати Міського конкурсу "Молоді патріоти нашої країни". Вітаємо наших учнів!
  • Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!