Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

На базі нашої гімназії відбулась зустріч представників Шкільної служби порозуміння «Фенікс» з керівниками проекту, їх вельмишановними гостями – канадськими спеціалістами в сфері відновлювального правосуддя Отто та Флоренс та нашими друзями – медіаторами ЗОШ № 69.

Був проаналізований досвід профілактичної, правозахисної та медіаторської діяльності в Канаді та інших прогресивних країнах світу. Гості поділились практичними порадами щодо стратегій подолання конфліктних ситуацій, соціально-психологічного супроводу людини, що скоїла правопорушення, щодо принципів миротворення в суспільстві.

На нашу думку, такі зустрічі не лише додають яскравих вражень від спілкування, а й розширюють світогляд, мотивують дітей на нові звершення.

Обмін досвідом як важлива складова розвитку практичних навичок медіаторів

Практичний психолог І.О. Юрченко

Опубліковано: 04-11-2018

• Проведення онлайн-опитування
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.
  • ЗНУ (профорієнтаційна робота)

• Вшановуємо Т. Шевченка
  • 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»

• Вітаємо переможців обласної олімпіади з обслуговуючої праці!
  • Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!