22.01.2019 у гімназії відбувся мистецький захід «ПІСЕННІ КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ТА СОБОРНОСТІ», приурочений до 100-річчя відзначення Соборності України.

Адміністрація гімназії та організатор заходу Дашко Марина Володимирівна висловлюють подяку:

• учням 4-11 класів, які взяли участь у підготовці та проведенні заходу;
  • викладачам школи мистецтв: Плечун Любові Вікторівні (за допомогу в підготовці музичних номерів), Гарній Тетяні Юріївні та Колесниковій Тетяні Сергіївні за організацію виставки малюнків учнів школи мистецтв № 3;
  • педагогу-організатору гімназії Медведь Людмилі Федорівні за технічну допомогу.

Опубліковано: 27-01-2019

• Проведення онлайн-опитування
  • Проведення конкурсу на посаду директора
  • Початок ІІ семестру 2018/2019 н.р.

• 14 лютого 2019 р. з нагоди Дня Св.Валентина у гімназії було організовано та проведено цікавий, душевний та запальний захід.
  • Про проведення уроку- тренінгу для учнів 6-7 класів «Стоп Булінг»
  • 08.02.2019 у гімназії відбувся мистецький захід «КОХАННЯ - СВІТЛО І ПЕЧАЛЬ»

• Вітаємо ученицю 11 класу Книш В. із перемогою в Національному конкурсі творчих робіт «Європейські цінності»
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!
  • Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!