Олімпійський тиждень - 2019

Вже традиційним у гімназії стало проведення у вересні Олімпійського тижня (тижня фізичної культури і спорту). Цього року змінений формат проведення. Усі заходи були проведені на уроках фізичної культури. Таким чином уроки на цьому тижні у більшості класів були веселі та активні. Так були проведені майстер-класи з різних видів боротьби у 3а,7а,7б класах, з настільного тенісу у 6б класі (діти грали у теніс з параолімпійським чемпіоном з настільного тенісу Михайлом Поповим). Ще діти взяти участь у конкурсі стрибків зі скакалкою, Конкурсі силачів "Котигорошко" (11 кл.), "Веселі повітряні кульки" (3а кл.).

cv

Опубліковано: 21-10-2019

• Повторюємо правила безпеки під час весняних канікул
  • Рекомендації для уникнення інфікування COVID -19 для батьків та учнів