Мистецький захід «КОЗАЦЬКА СЛАВА Й ПІСНЯ НАС ЄДНАЄ, ЛЮБИТИ Й ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЗАКЛИКАЄ»

23.10.2019 у гімназії відбувся мистецький захід «КОЗАЦЬКА СЛАВА Й ПІСНЯ НАС ЄДНАЄ, ЛЮБИТИ Й ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЗАКЛИКАЄ».

Адміністрація гімназії та організатор заходу Дашко Марина Володимирівна висловлюють подяку:
• учням 1-10 класів, які взяли участь у підготовці та проведенні заходу;
• викладачам школи мистецтв: Плечун Любові Вікторівні, Вороновій Ері Петрівні, Тімошкіній Аллі Костянтинівні, Ходакову Віктору Владленовичу (за допомогу в підготовці музичних номерів), Гарній Тетяні Юріївні за організацію виставки малюнків учнів школи мистецтв № 3.

Опубліковано: 05-11-2019

• Повторюємо правила безпеки під час весняних канікул
  • Рекомендації для уникнення інфікування COVID -19 для батьків та учнів
  • Дистанційне навчання