Відкритий позакласний захід вчителя англійської мови Гармаш О.М.

В рамках атестації 21 лютого 2020 року відбувся позакласний захід вчителя англійської мови Гармаш О.М. Чудова інсценізація казки «Попелюшка» англійською мовою створила у актовій залі атмосферу доброти та поваги. Учні 2а, 3-4, 5, 7б, 9б класів насолоджувалися грою учнів-акторів з 7б, 8а та 8б класів - Ковальової К., Макаренкової К., Шалай Г., Островської А., Гори А, Штанкевича С., Глушенко К., Зоріна В., Дряпи М., Шейко В. Відео- та фотозйомку здійснив Набоков М.

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку організатору заходу Гармаш О.М. за розвиток творчих , артистичних здібностей, музичного та естетичного смаку учнів засобами англійської мови і також дякує за організаційну і технічну підтримку педагогу-організатору Медведь Л.Ф.

Відкритий позакласний захід вчителя англійської мови Гармаш О.М.

Опубліковано: 23-02-2020

• До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів для зарахування учнів до 1 класу розпочинається 02.06.2020 р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників! (щодо дати надання документів)
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

• Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"
  • Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2020 році