03.03.2020 р. у гімназії відбувся мистецький захід «Поезія Шевченка в сучасній українській пісні»

Адміністрація гімназії, автор та організатор заходу Дашко Марина Володимирівна висловлюють подяку:

• учням, які взяли участь у підготовці та проведенні заходу;
  • викладачам дитячої школи мистецтв № 3: Плечун Любові Вікторівні, Євдокімовій Ользі Петрівні, Ходакову Віктору Владленовичу за допомогу в підготовці музичних номерів.

Опубліковано: 10-03-2020

• Повторюємо правила безпеки під час весняних канікул
  • Рекомендації для уникнення інфікування COVID -19 для батьків та учнів
  • Дистанційне навчання