03.03.2020 р. у гімназії відбувся мистецький захід «Поезія Шевченка в сучасній українській пісні»

Адміністрація гімназії, автор та організатор заходу Дашко Марина Володимирівна висловлюють подяку:

• учням, які взяли участь у підготовці та проведенні заходу;
  • викладачам дитячої школи мистецтв № 3: Плечун Любові Вікторівні, Євдокімовій Ользі Петрівні, Ходакову Віктору Владленовичу за допомогу в підготовці музичних номерів.

Опубліковано: 10-03-2020

• До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів для зарахування учнів до 1 класу розпочинається 02.06.2020 р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників! (щодо дати надання документів)
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

• Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"
  • Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2020 році