Соціальний відеоролик «Разом ми створимо світ, вільний від насилля», створений учасниками ШСРК «Фенікс»

Ми вдячні всім дітям, старшокласникам, вчителям, хто взяв участь в створенні цього соціального відеоролику.

Ми впевнені, що самі створюємо безпечний та цікавий простір навколо нас. Посмішка, слово вдячності або підтримки, бажання зрозуміти та допомогти людині, яка поруч з тобою, творчість, цікаві справи, що надихають та об’єднують – це прості але такі важливі умови комфортного середовища, де відчуваєш себе спокійно та захищено.

Практичний психолог: Юрченко І.О.

Опубліковано: 20-03-2020

• Організація навчання з 02 листопада 2020 р.
  • Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році

• Запали свічку пам'яті за жертвами ГОЛОДОМОРУ 28 листопада
  • День української писемності та мови