Я та карантин

Дякуємо всім, хто попри всі труднощі, під час вимушеного карантину не опускав рук, не шукав винуватих, а відкривав внутрішні ресурси та можливості, саморозвивався, вчився новому, вигадував нові шляхи вирішення складних ситуації, наповнювався оптимізмом та підтримував інших! Ви довели, що навіть в ситуації обмежень є простір для можливостей!!!

Психологічна служба пропонує до вашої уваги відеоролик, зроблений на основі результатів онлайн-опитування батьків, учнів, вчителів нашої гімназії «Я та карантин».

До вашої уваги відеоролик

Опубліковано: 23-05-2020

• Розпочато прийом проєктів у рамках Шкільного Громадського бюджету в м. Запоріжжя
  • Запрошуємо майбутніх першокласників на підготовчі курси «Зростаємо розумними»