Я та карантин

Дякуємо всім, хто попри всі труднощі, під час вимушеного карантину не опускав рук, не шукав винуватих, а відкривав внутрішні ресурси та можливості, саморозвивався, вчився новому, вигадував нові шляхи вирішення складних ситуації, наповнювався оптимізмом та підтримував інших! Ви довели, що навіть в ситуації обмежень є простір для можливостей!!!

Психологічна служба пропонує до вашої уваги відеоролик, зроблений на основі результатів онлайн-опитування батьків, учнів, вчителів нашої гімназії «Я та карантин».

До вашої уваги відеоролик

Опубліковано: 23-05-2020

• До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом документів для зарахування учнів до 1 класу розпочинається 02.06.2020 р.
  • До уваги батьків майбутніх першокласників! (щодо дати надання документів)
  • До уваги батьків майбутніх першокласників!

• Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"
  • Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти у 2020 році