Я та карантин

Дякуємо всім, хто попри всі труднощі, під час вимушеного карантину не опускав рук, не шукав винуватих, а відкривав внутрішні ресурси та можливості, саморозвивався, вчився новому, вигадував нові шляхи вирішення складних ситуації, наповнювався оптимізмом та підтримував інших! Ви довели, що навіть в ситуації обмежень є простір для можливостей!!!

Психологічна служба пропонує до вашої уваги відеоролик, зроблений на основі результатів онлайн-опитування батьків, учнів, вчителів нашої гімназії «Я та карантин».

До вашої уваги відеоролик

Опубліковано: 23-05-2020

• Організація навчання з 02 листопада 2020 р.
  • Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році

• Запали свічку пам'яті за жертвами ГОЛОДОМОРУ 28 листопада
  • День української писемності та мови