Я та карантин

Дякуємо всім, хто попри всі труднощі, під час вимушеного карантину не опускав рук, не шукав винуватих, а відкривав внутрішні ресурси та можливості, саморозвивався, вчився новому, вигадував нові шляхи вирішення складних ситуації, наповнювався оптимізмом та підтримував інших! Ви довели, що навіть в ситуації обмежень є простір для можливостей!!!

Психологічна служба пропонує до вашої уваги відеоролик, зроблений на основі результатів онлайн-опитування батьків, учнів, вчителів нашої гімназії «Я та карантин».

До вашої уваги відеоролик

Опубліковано: 23-05-2020

• Триває голосування за проект "Eco Town"
  • До уваги батьків! Щодо організації харчування дітей за рахунок бюджетних коштів у 2020-2021 навчальному році
  • До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

• Запрошення до участі в Шкільній службі розв’язання конфліктів «Фенікс»
  • Я та карантин
  • Ресурсний флешмоб для учнів 3-6 класів "Творчі, креативні, веселі"