Підготовка до ДПА та ЗНО

Зовнішне незалежне оцінювання (ЗНО - 2018)
Нормативні документи

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна в термін з 05 січня 2016 року (з 08.00) до 30 січня 2016 року (до 24.00).
Вартість одного пробного тестування складає 111 грн.

Графік проведення пробного ЗНО-2016

02 квітня 2016 року – українська мова і література;
09 квітня 2016 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, іспанська мова, російська мова, французька мова.
Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно.
Закріплення абітурієнтів за пунктами пробного ЗНО буде здійснюватися ДпРЦОЯО з одночасним урахуванням побажань абітурієнтів щодо вибору району тестування.
Більш детальна інформація за посиланням.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016 РОКУ

Термін реєстрації для участі в ЗНО-2016: з 01 лютого до 04 березня 2016 року.
Термін проведення ЗНО-2016: з 05 травня до 10 липня 2016 року.
Предмети ЗНО: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, іспанська мова, російська мова, французька мова.
Максимальна кількість тестувань, які може скласти учасник ЗНО: чотири навчальних предмети.
Предмети ЗНО, результати з яких зараховуватимуться випускникам загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації: українська мова, історія України або математика на вибір випускника.
Більш детальна інформація за посиланням.
Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Відеоролик про порядок реєстрації для участі в ЗНО.
ДПА-2016

Для випускників 9-х класів

Термін проведення: з 1 по 10 червня 2016 року.
Предмети: українська мова, математика та предмет, який обирається педагогічною радою навчального закладу.

Для випускників 11-х класів

Термін проведення: з 5 по 30 травня 2016 року.
Предмети: українська мова (ЗНО), математика або історія (ЗНО), іноземна мова у навчальному закладі.

ДПА з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.
Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Накази МОН України № 940 від 16.09.2015 р. та №1050 від 08.10.2015 р.

• Про вибір підручників для 1, 5, 10 класів на 2018/2019 н.р
  • Організація харчування учнів 1-4 класів
  • Набір дітей до школи мистецтв №3

• Про нашого випускника у ЗМІ
  • Участь старшокласників у інтегрованому заході для людей з обмеженими можливостями «Світ великих сердець»
  • Моя сім’я – мій всесвіт…

• Чергова перемога наших учнів
  • Вітаємо наших учасниць обласного фестивалю "Мультимедійний Шекспір 2018"
  • Вітаємо з черговою перемогою ученицю 11 класу Гулієву Аліну!