Історія закладу освіти

Історія закладу освіти
Історія навчального закладу
Історія закладу освіти
Історія закладу освіти

Історія нашої гімназії розпочинається 15 серпня 1967 року, коли було відкрито восьмирічну школу № 25. На той час це була тільки-но зведена споруда з порожніми кабінетами та голими стінами. За справу облаштування школи взялись педагоги: збирали по школах району меблі, підручники, шкільне обладнання.

На той час у школі навчалося 2500 учнів, працювало близько 120 вчителів. Було три зміни і класи вечірньої школи.

Директором школи був Павлов Іван Миколайович, якого у 1982 році змінила Некрасова Людмила Матвіївна.

1985 року, коли директором було призначено Колесника Олега Федоровича, у школі залишилось усього 240 учнів. Оскільки навчальний заклад не функціонував у повному обсязі, його хотіли закрити, а натомість відкрити медичне училище. Проте завдяки небайдужості батьків, активності педагогічного колективу школу вдалося відстояти.

1989 рік - восьмирічну школу було реорганізовано в середню загальноосвітню школу № 25. У школі поглиблено вивчали українську мову, наш навчальний заклад був першим і єдиним в районі з українською мовою навчання.

У перший рік незалежності України, 1 вересня 1991 року, народилась і Національна гімназія мистецтв, у якій діти не тільки здобували загальну середню освіту, а й могли реалізувати свої таланти: займалися вокалом, танцями, вчилися грі на музичних інструментах, відвідували театральну студію. За шкільну форму слугувала вишиванка.

У 2004 році розпочинає свій шлях Запорізька гімназія № 25 гуманітарного профілю.

Біля витоків нашої гімназії стояли вчителі….Баранова Лідія Миколаївна працює в гімназії з дня її відкриття і по сьогодні.

А деякі випускники школи повернулись сюди вже у якості вчителів: Тамаровська Олена Анатоліївна, вихователь ГПД, Швець Євген Анатолійович, вчитель трудового навчання, Іваненко Ольга Сергіївна, вчитель початкових класів Веретеннікова Тетяна Дмитрівна, вчитель інформатики.

У стінах нашої гімназії навчався Михайло Попов, чемпіон (золота медаль) з настільного тенісу XV Літніх Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (2016 р.)...

Оголошення

  • «Живи активно-мисли позитивно» (День Позитиву)
  • Інформація про проведення уроків фізичної культури
  • Увага! З 30.09.2019 змінено розклад дзвінків

Новини

  • Мистецький захід «КОЗАЦЬКА СЛАВА Й ПІСНЯ НАС ЄДНАЄ, ЛЮБИТИ Й ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ЗАКЛИКАЄ»
  • Тренінг «Запобігання булінгу в учнівському середовищі»
  • ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

Досягнення гімназії

  • Вітаємо учнів та вчителів із перемогою в інтелектуальних змаганнях
  • Перемога у конкурсі "Громадський бюджет у місті Запоріжжя"
  • Перша перемога в цьому навчальному році!